O nas

Żyjemy w cudownych czasach XXI wieku, jesteśmy świadkami nieprawdopodobnego rozwoju technologii, ale równolegle doświadczamy degradacji środowiska naturalnego, globalnego uprzemysłowienia rolnictwa. Żywność, która powinna nas odżywiać jest wysoko przetworzona, chemia króluje w naszym otoczeniu, nadużywamy syntetycznych lekarstw.

Niestety nie uczono nas jak funkcjonuje nasz organizm, czego mu potrzeba aby pracował na naszą korzyść, abyśmy byli zdrowi i dożywali starości w dobrej formie.

My należymy do osób, dla których ważne jest zdrowie. Zdrowie to wolność! Od wielu lat mamy świadomość tego, że aby być w dobrym zdrowiu należy dobrze się odżywiać, nie przejadać się, uprawiać systematyczną aktywność ruchową i jeśli jest taka potrzeba wtedy szukać najlepszych rozwiązań suplementacyjnych. Tak właśnie robimy na co dzień.

Mamy ogromny zaszczyt zaprosić Państwa do zapoznania się z naszą ofertą, jako członek Glycan Group – konsorcjum zainicjowanego i stworzonego przez profesora dr Christiana Daniela Assoun, prekursora i genialnego wynalazcy produktów krzemowych.

Zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresami email:

zamowienia@krzemorganiczny.pl
info@krzemorganiczny.pl

lub telefonicznie pod numerami

+48 531 477 700

+48 509 642 638

Serdecznie zapraszamy!
Ewa i Sławomir Szczepańscy