• O nas

  Żyjemy w cudownych czasach XXI wieku, jesteśmy świadkami nieprawdopodobnego rozwoju technologii, ale równolegle doświadczamy degradacji środowiska naturalnego, globalnego uprzemysłowienia rolnictwa. Żywność, która powinna nas odżywiać jest wysoko przetworzona, chemia króluje w naszym otoczeniu, nadużywamy syntetycznych lekarstw.

  Niestety nie uczono nas jak funkcjonuje nasz organizm, czego mu potrzeba aby pracował na naszą korzyść, abyśmy byli zdrowi i dożywali starości w dobrej formie.

  My należymy do osób, dla których ważne jest zdrowie. Zdrowie to wolność! Od wielu lat mamy świadomość tego, że aby być w dobrym zdrowiu należy dobrze się odżywiać, uprawiać systematyczną aktywność ruchową i dożywiać się odpowiednimi suplementami. Tak właśnie robimy na co dzień.

  Jeśli chcecie Państwo  poznać nas bliżej zajrzyjcie proszę do zakładki Blog – tam staramy się przedstawić naszą filozofię i styl życia. Być może spodoba się i Wam 🙂

  Mamy ogromny zaszczyt zaprosić Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. Jako wyłączny, autoryzowany partner handlowy firmy Glycan Group w Polsce – konsorcjum zainicjowanego i stworzonego przez profesora dr Christiana Daniela Assoun, prekursora i genialnego wynalazcy produktów krzemowych.

  W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email: zamowienia@krzemorganiczny.pl

  lub telefonicznie pod numerami

  +48 531 477 700

  +48 509 642 638

  Serdecznie zapraszamy!