Nota prawna

Prawa autorskie 2016-2019 Glycan Poland Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie teksty, obrazy, grafika, pliki dźwiękowe, pliki wideo i pliki animacji oraz ich rozmieszczenie podlegają prawom autorskim i innym prawom własności intelektualnej. Nie mogą być kopiowane, ani do celów komercyjnych, ani do redystrybucji, ani też nie mogą być modyfikowane i wykorzystywane na innych stronach internetowych- bez pisemnej zgody Glycan Poland sp. z o.o. sp.k. Niektóre podstrony internetowe Glycan Poland sp. z o.o. sp.k. mogą zawierać również materiał podlegający prawom autorskim stron, które udostępniły taki materiał.

Regulacje prawne

Oświadczenia dotyczące regulacji prawnych, podatkowych lub innych  oraz ich skutków obowiązują tylko na terenie Polski.

Produkty

Wygląd opakowania niektórych produktów  może ulegać zmianie od czasu ostatniej edycji poszczególnych podstron na tej stronie internetowej. Glycan Poland sp. z o.o. sp.k. zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w projektach, formach, kolorach i specyfikacjach  w okresach dostaw. Kolory oraz wygląd opakowań mogą się nieznacznie różnić od rzeczywistych, ze względów technicznych.

Znaki towarowe

O ile nie określono inaczej, wszystkie nazwy produktów umieszczone na stronach internetowych Glycan Poland sp.z.o.o. sp.k. są prawnie chronionymi znakami towarowymi należącymi do Glycan Poland sp. z o.o. sp.k. lub/i Glycan Group. Dotyczy to w szczególności nazw produktów oraz wszystkich logo i emblematów korporacyjnych.

Odpowiedzialność

Podane informacje i oświadczenia na  stronach nie stanowią porad medycznych ani nie zastępują wizyty u lekarza w przypadku zaistnienia stanu chorobowego. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut ( zamiennik) zróżnicowanej diety. Zwracamy uwagę, aby suplementy diety były przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Zaleca się zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Nasza strona internetowa zawiera również linki do innych stron internetowych. Chcielibyśmy podkreślić, że nie mamy wpływu na wygląd i zawartość powiązanych stron. W związku z tym nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za dokładność, kompletność lub jakość podanych tam informacji, ani nie gwarantujemy, że są one aktualne. W związku z tym dystansujemy się od wszelkich treści takich stron. Ta deklaracja ma zastosowanie do wszystkich linków do stron zewnętrznych zawartych na naszej stronie internetowej i do treści takich stron.

Wtyczki społecznościowe

Glyca Poland sp. z o.o. sp.k. używa tak zwanych wtyczek (“przycisków”) do sieci społecznościowych, takich jak Facebook, Google+ , Twitter, Instagram. Gdy Użytkownik odwiedza naszą witrynę internetową, przyciski te są domyślnie wyłączone, co oznacza, że bez  interwencji Użytkownik nie będą wysyłać żadnych danych do stron trzecich. Zanim Użytkownik  będzie mógł używać tych przycisków, musi je aktywować poprzez kliknięcie. Następnie pozostają aktywne do momentu ich dezaktywacji lub usunięcia plików cookie (patrz także “Pliki cookie”). Po aktywacji zostaje ustanowiony bezpośredni link do serwera odpowiedniej sieci społecznościowej. Treść przycisku jest następnie przesyłana z sieci społecznościowej bezpośrednio do przeglądarki, która zawiera go na stronie internetowej. Należy pamiętać, że nie mamy wpływu na zakres danych zbieranych przez sieci społecznościowe za pomocą ich przycisków. Zasady korzystania z danych w sieciach społecznościowych dostarczają informacji o celu i zakresie gromadzonych danych, sposobie przetwarzania i wykorzystywania tych danych. Dysponując  dostępnymi  prawami i ustawieniami Użytkownik może chronić swoją prywatność. Po aktywowaniu przycisku sieć społecznościowa może pobierać dane, niezależnie od tego, czy Użytkownik wchodzi w interakcję z przyciskiem, czy nie. Jeśli Użytkownik jest zalogowany do sieci społecznościowej, sieć może powiązać  wizytę ze stroną internetową i z kontem użytkownika.  Jeśli Użytkownik jest  członkiem sieci społecznościowej i nie życzy sobie kojarzenia danych pobranych z  wizyty na naszej stronie z danymi członkowskimi, musi wylogować się z danej sieci społecznościowej przed aktywacją przycisków.