Krzem na trądzik

Home / Krzem organiczny / Krzem na trądzik

Krzem wspomagający walkę z trądzikiem

Krzem dostępny w naszej ofercie, jest makroskładnikiem żywieniowym niezmiernie ważnym dla prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. W organizmie człowieka krzem występuje niemal w każdym narządzie – m.in. sercu, wątrobie, tarczycy, grasicy, trzustce i śledzionie, ale głównie w wytworach tkanki łącznej – czyli mięśniach, chrząstkach, więzadłach, ścięgnach, torebkach stawowych i tkance podskórnej – tłuszczowej, płynach ustrojowych, jak krew i limfa. Jest także składnikiem ludzkiej elastyny, kolagenu i struktury proteoglikanów. Piezoelektryczne właściwości krzemu organicznego wpływają na lepszą komunikację międzykomórkową. Co równie ważne, krzem ma dobroczynny wpływ także na trądzik – zmniejsza częstotliwość pojawiania się wyprysków oraz łagodzi przebarwienia znajdujące się na skórze.

Krzem na trądzik – produkty dla najbardziej wymagających Klientów

Sklep internetowy, w którym obecnie Państwo się znajdują posiada w swojej ofercie krzem najwyższej jakości. Jesteśmy oficjalnym dostawcą suplementów dla Polskiego Związku Narciarskiego oraz oficjalnym sponsorem Macieja Kota. Dostarczamy swoje produkty mistrzom świata oraz medalistom igrzysk olimpijskich, co tylko potwierdza wysoką ich skuteczność. Mamy ogromny zaszczyt zaprosić Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. Jako wyłączny, autoryzowany partner handlowy firmy Glycan Group w Polsce – konsorcjum zainicjowanego i stworzonego przez profesora dr Christiana Daniela Assoun, prekursora i genialnego wynalazcy produktów krzemowych.

Zastosowanie krzemu na trądzik i nie tylko

Istnieje kilka przypadków, w których stosowanie krzemu jest niezwykle przydatne. Są to między innymi:
-problemy skórne. Krzem jest nieoceniony w walce z trądzikiem. Eliminuje on powstawanie wyprysków oraz zaskórników, sprawiając, że skóra staje się gładka i promienna.
-choroby zwyrodnieniowe stawów. Krzem stymuluje syntezę elastyny i kolagenu, odbudowuje stawową chrząstkę, łagodzi stany zapalne oraz ból, jak również bierze udział w mineralizacji oraz wzroście kości, zapobiegając tym samym osteoporozie.
-choroby skóry. Krzem w widoczny sposób będzie spowalniać procesy starzenia się, zapobiegać stanom zapalnym, likwidować przebarwienia oraz leczyć zmiany trądzikowe.
-choroby układu krążenia. Krzem pomaga utrzymać odpowiedni poziom elastyczności naczyń krwionośnych, minimalizując tym samym ryzyko występowania chorób niedokrwiennych serca. Krzem wpływa także pozytywnie na sprawność zastawek serca, regenerując tkanki układu krążenia.