Glycan Group

Profesor dr Christian Daniel Assoun stworzył grupę spółek (Glycan Group), w celu zwiększenia efektywności swoich badań. Glycan Group obecna jest w Europie, Ameryce Północnej, Chinach i Afryce. Do grupy należą:

Glycan Industries Ltd. UK – Pharma Division specjalizuje się w produkcji i sprzedaży naturalnych produktów. Gama produktów oferowanych przez firmę obejmuje: suplementy, pierwiastki śladowe, kremy i żele kosmetyczne, krzem organiczny, naturalną detoksykację i wiele innych. Pharma Division opracowała w ostatnich latach szczególną wiedzę w dziedzinie ekologicznych produktów krzemowych. Ta wiedza pozwala usytuować   dr Assoun jako strategicznego, światowego gracza w sektorze naturalnych krzemowych suplementów.

Glycan Finanse Ltd. UK – działa w wielu obszarach świata finansowego. Z biegiem lat, opracowała silne więzi ze Stanami Zjednoczonymi w celu wspierania swoich projektów. Glycan Finanse Ltd. jest w stanie zapewnić odpowiednie wsparcie i ekspertyzy niezbędne do realizacji różnych projektów o różnym stopniu złożoności.

Glycan Industries Ltd. UK – LAB Division– laboratorium do badań i rozwoju. Prowadzi doświadczenia w zakresie analiz biologicznych (rozciąganie matryc toksycznych metali ciężkich, pierwiastków, krwi, moczu ), zanieczyszczeń organicznych (pestycydy, furan), zastosowania w analizie środowiskowej. Laboratorium jest wyposażone w instrumenty z czołówki technologii – m.in. ICP-MS (spektrometria masowa atomowa), GC-MS / HR (chromatograf gazowy sprzężony ze spektrometrem masowym – wysoka rozdzielczość).

Glycan Industries Ltd. UK (Holding) jest częścią skierowaną na badania i rozwój, aktywną głównie w działaniach na rzecz środowiska, energii i medycyny. Wiele prac jest w stopniu zaawansowanym i wiele już opatentowanych.

Glycan Pharma North American Corp, Canada wykorzystuje te same czynności na całym kontynencie północnoamerykańskim (Kanada i USA).

Glycan Group Holding HK Ltd. (Hong Kong)- rozwija te same czynności w Chinach kontynentalnych.

Glycan Poland Sp. z o.o. sp.k. – dystrybucja produktów na terenie Polski i Europy. Produkcja  suplementów na rynek europejski i  amerykański .

3 osoby
GlycanSpaceXR-Heliotorr LLC Pasadena US
http://www.GlycanSpaceXR-Agency.com
http://www.space-debris-remediation.com
http://www.glycan-industries.com
http://www.silicon-G57.us

Glycan-Industries LLC Pasadena USA

AMERICAN INSTITTUTE FOR PLASMA PHARMACY AND NEUROSCIENCES
Non Profit Organization Corp. C3923458 CA
SS-4 EIN 32-057370

AMERICAN INSTITUTE FOR QUANTUM SCIENCES AND PLASMA TECHNOLOGIES
Non Profit Organization Corp. C3923726 CA
SS-4 EIN 36-4905040

790 East Colorado Blvd 9 th Floor
91101 PASADENA CA Los Angeles County USA
tel: +1 626227 1741
+1 877 379 7811

budynekmózg i neuronybadaniaurządzenie