Czas realizacji zamówienia

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia i linkiem, w który należy kliknąć. Po otrzymaniu akceptacji zamówienia rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac.

Termin otrzymania przesyłki = termin wysyłki + czas dostawy

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności  oraz godziny zamówienia.

Dostępność produktów

Przy każdym produkcie podany jest termin, określający możliwy termin wysyłki – od 24 godzin do kilku, czasami nawet kilkunastu dni (w przypadku produktów trudno dostępnych). Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym. Może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży. Poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami. W tym celu skontaktuj się z nami.

Forma płatności

Płatność przy odbiorze – najszybsza forma płatności, umożliwiająca natychmiastową realizację zamówienia. Ten sposób płatności nie jest obciążony dodatkowymi kosztami. 

Płatność przelewem – czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do 2 dni roboczych.

Płatność elektroniczna – najbardziej wygodny i bardzo szybki sposób realizacji zamówienia. W godzinach roboczych środki na nasze konto zostaną przelane zazwyczaj natychmiastowo.

Zamówienia w kwocie przekraczającej 700 zł realizowane są wyłącznie w formie przedpłaty na konto bankowe.

» formy płatności 

Forma dostawy

Zamówienia złożone i opłacone (lub za pobraniem) do godziny 13:00 wysyłane są w tym samym dniu. Zamówienia wpływające po tej godzinie realizowane są następnego dnia roboczego.

Przesyłki dostarczamy za pośrednictwem kurierów Poczty Polskiej- POCZTEX KURIER i POCZTEX PUNKT. Przewidywany czas dostawy to następny dzień roboczy od złożenia i opłacenia zamówienia.

Koszt dostawy wynosi 20 zł.

Przy zamówieniu powyżej 350 zł nie pobieramy opłaty za przesyłkę.

» koszt dostawy